Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

PGE Dystrybucja S.A., mazowieckie / Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52, 2022-08-11

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Jeziorna

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami i wykonawcami.
  • Realizacja procesu obsługi klienta w zakresie: przyjęcia wniosku, określenia warunków przyłączenia, sporządzenia umowy o przyłączenie, przyjęcia zgłoszeń mikroinstalacji, weryfikacji zgłoszeń mikroinstalacji.
  • Przygotowanie i wysłanie do kontrahenta aktualizacji Umów Przyłączeniowych.
  • Wystawianie potwierdzenia możliwości świadczenia usługi dystrybucyjnej i określenia parametrów technicznych dostaw.
  • Koordynacja prac z wykonawcami, w tym przygotowywanie wniosków o aneksy do Centrali Oddziału.
  • Koordynacja realizacji umów przyłączeniowych w zakresie: przeprowadzania procesu przetargowego, zlecania standardowych prac w ramach umów z wykonawcami, kontroli realizacji procesu inwestycyjnego.
  • Sporządzanie niezbędnej sprawozdawczości w zakresie zgłoszeń reklamacji i skarg.
  • Udzielanie odpowiedzi na pisma kontrahentów i wykonawców.
  • Współpraca z organami administracji terenowej.
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Centrali Oddziału.
  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia kontrahentów i wykonawców.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne o profilu elektrycznym).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.