Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista do spraw obsługi klientów z językiem chińskim

Specjalista do spraw obsługi klientów z językiem chińskim

Miejski Urząd Pracy w Lublinie, lubelskie / Lublin, 2024-03-21

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0797
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie ofert wynajmu pokoi w domu studenckim należącym do spółki, obsługa klientów w języku chińskim, sporządzanie i podpisywanie umów najmu z klientami posługującymi się językiem chińskim. Bieżący nadzór nad przedmiotem najmu, prowadzenie dokumentacji związanej z wynajmem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa klienta
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie