Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych

Specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu, zachodniopomorskie / Dźwirzyno, 2022-07-14

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Dźwirzyno
Numer: StPr/20/0195
OBOWIĄZKI:

planowanie, organizowanie, realizacja imprez konferencyjnych, wystawianie faktur i rozliczanie imprez

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

sporządzanie i analiza dokumentów przetargowych, min. 2 lata w sprzedazy usług, KIERUNEK/SPECJALNOŚĆ: MARKETING I SPRZEDAŻ, HOTELARSTWO

Miejsce pracy:

Dźwirzyno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu