Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. handlu

Specjalista ds. handlu

DGP Security Partner Sp. Z o.o., pomorskie / , 2024-03-22

Grupa DGP – lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu,
poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

Nr ref.: DGP-42-03-2024
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie z oddziałem Legnica lub Wrocław
         województwo wielkopolskie z oddziałem w Poznaniu
     województwo pomorskim z oddziałem w Gdańsku

Zakres obowiązków:
  • czynny udział w dynamicznym rozwoju firmy,
  • pozyskiwanie nowych umów handlowych,
  • kosztorysowanie usług oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjacje umów handlowych,
  • utrzymywanie kontaktu z klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji, monitorowanie poziomu satysfakcji klienta,
  • realizowanie budżetu sprzedażowego,
  • współpracowanie z innymi działami w ramach organizacji,
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych, targach branżowych.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług - preferujemy min. 2 letnie, mile widziane w naszej branży,
  • umiejętności nawiązywania, budowania i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • elastycznego reagowania na potrzeby Klienta powiązane z umiejętnościami negocjacyjnymi,
  • wysokiej kultury osobistej i otwartości,
  • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności prowadzenia wielu projektów,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • nastawienie na realizację celów,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku,
  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrana formę zatrudnienia,
  • realną premię % od osiąganych celów,
  • niezbędne narzędzia pracy- samochód, laptop, telefon,
  • dodatkowe benefity – roczny system nagród finansowych oraz podróży zagranicznych, możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowaniem Twoich wartości.
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest https://www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/