Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi gracza

Specjalista ds. obsługi gracza

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, śląskie / Katowice, 2024-04-23

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0928
OBOWIĄZKI:
- Obsługa zapytań graczy (głownie graczy online) w języku arabskim z krajów arabskich (m.in. z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Egiptu, Kataru, Omanu, Jemenu, Maroko). Obsługa klientów z krajów arabskich w zakresie rozwiązywania i śledzenia problemów. Współpraca z zespołem projektowym. Wsparcie dewelopera gry / aplikacji. Praca na komputerze w systemie ticketowym. Obsługa zapytań z czatu, e-maila, for internetowych oraz social media. - Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w branży gier komputerowych. Mile widziana znajomość języka francuskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach