Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejski Urząd Pracy w Płocku, mazowieckie / Płock, 2020-11-12

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/20/0800
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klienta indywidualnego w punkcie kurierskim. Przyjmowanie i nadawanie paczek. Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej, tworzenie raportów. Obsługa klienta biznesowego online i telefonicznie. Przygotowywanie ofert działania marketingowego, dojazd do klienta i przewóz przesyłek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wyksztąłcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku