Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. Ofertowania

ESPES Sp. z o.o., mazowieckie / Opacz-Kolonia, 2020-10-10

Firma Espes jest od 1997 roku dystrybutorem i producentem biurowych ścianek działowych. Siedziba firmy ESPES znajduje się w miejscowości Opacz Kolonia 250 m. od przystanku Kolei WKD.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opacz-Kolonia
Region: mazowieckie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • doświadczenie w kosztorysowaniu będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • biegła obsługa komputera, znajomość programu Excel
  • dobra komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (nie jest warunkiem koniecznym)

Obowiązki:

  • wykonywanie wycen biurowych ścianek działowych ESPES
  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych
  • prowadzenie rozmów z klientami w celu ustalenia szczegółów technicznych projektu
  • stały kontakt z działem sprzedaży ESPES

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • potrzebne narzędzia pracy i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • samodzielną i stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole, w nowoczesnym biurze
  • pracę w siedzibie firmy w miejscowości Opacz Kolonia, 300 m od przystanku Kolei WKD