Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. ofertowania

Specjalista ds. ofertowania

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2024-03-26

PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest Spółką deweloperską zajmującą się budową i sprzedażą nieruchomości. W swojej działalności od 2003 roku wybudowała i sprzedała ok. 1500 lokali w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TRAKCJA S.A.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRK7/SpecOfert/12.23
Twój zakres obowiązków
  • Sporządzanie przedmiarów i wycen na roboty budowlane w branży budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej;
  • Kalkulacja i kosztorysowanie robót dodatkowych/ zamiennych na pozyskanych kontraktach;
  • Kalkulacja kosztów bezpośrednich, pozyskiwanie ofert podwykonawców i dostawców;
  • Analiza ofert oraz działań konkurencji;
  • Współpraca z biurami projektowymi oraz ze specjalistami innych branż;
  • Udział w wizjach lokalnych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub inżynieryjne;
  • Umiejętność przedmiarowania i sporządzania kosztorysów budowlanych;
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);
  • Znajomość programu Norma Pro;
  • Gotowość do wyjazdów w teren (wizje przetargowe);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport);
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.