Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Fabryka Mebli Okrętowych Famos sp. z o.o., pomorskie / Starogard Gdański, 2020-11-12

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klienta
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Bezpośrednia współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi (z działami sprzedaży, ofertowania, konstrukcyjnym, zakupów, produkcji)
  • Nadzorowanie projektantów przydzielonych do projektów pod kątem zgodności z zamówioną koncepcją,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu dla produktów
  • Przygotowywanie faktur
  • Odpowiedzialność za organizację spotkań dotyczących projektu oraz za udział w spotkaniach dotyczących monitorowania kontraktów
  • Zgłaszanie propozycji rozwiązań usprawniających
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży min 2 letnie – rynek meblowy, rynek morski
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wiedza i doświadczenie w posługiwaniu się programami pakietu Office
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Myślenie analityczne i zdolność do skutecznego rozwiązywania złożonych problemów
  • Entuzjazm i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność, elastyczne podejście
  • Wysoka zdolność do ustalania priorytetów
  • Kreatywność i otwartość na dzielenie się i wdrażanie nowych pomysłów
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawe i ambitne stanowisko w firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia kompetencji zawodowych
  • Uczestnictwo w interesujących projektach krajowych i zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny