Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Firma Usługowo - Handlowa Dariusz Wichtowski, wielkopolskie / Poznań -Tulce, 2018-06-06

Ogłoszenie numer: 1979965, z dnia 23-05-2018

Firma handlowa w branży sprzętu ogrodniczo-technicznego
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: / Poznań -Tulce

Opis stanowiska

  • obsługa klienta
  • ekspozycja towaru
  • tworzenie zamówień
  • weryfikacja i aktualizacja cen
  • dbanie o wizerunek sklepu
  • obsługa marketingowa

Wymagania

  • odpowiedzialność i skrupulatność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracy
  • znajomość obsługi komputera (subiekt GT)

Czego oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia sprzedażowego
  • determinacji oraz nastawienia na realizację celów
  • komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy własnej, ale i umiejętności współdziałania
  • pewności siebie i pozytywnego nastawienia
  • uczciwości

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość otrzymania premii
  • szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
  • ciekawą pracę
  • wynagrodzenie od 2500 do 4000 brutto
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-i-marketingu_1979965.html