Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki, mazowieckie / Warszawa, 2024-03-15

Kreski Sp.j. to polska firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w swojej branży w Europie. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (branża nowoczesnych technologii).
Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 2004 roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów (w tym dużych, międzynarodowych korporacji), jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktywna obsługa klienta
  • Przygotowywanie ofert i wycen napraw serwisowych sprzętu
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Rozkład aktywności: obsługa e-mail 50%, zgłoszenia systemowe 25%, rozmowy telefoniczne 25%
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta min. 1rok (preferowane call center lub e-commerce)
  • Właściwe kompetencje komunikacyjne
  • Motywacja do osiągania sukcesów biznesowych
  • Dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość
  • Chęć zdobywania wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii
  • Mile widziane wyższe wykształcenie i znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Obsługa komputera (MS Office, Internet)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premie kwartalne uzależnione od wyników
  • Przyjazny proces szkolenia z indywidualnym wsparciem
  • Narzędzia pracy: laptop, 2 dodatkowe monitory, telefon komórkowy, etc.
  • Pakiet certyfikowanych szkoleń produktowych
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17