Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi - rynek niemiecki

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi - rynek niemiecki

BROS Producent Okien i Drzwi, wielkopolskie / Buk, k. Poznania, 2022-07-21

BROS S.J. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV I ALU Firma BROS S.J. jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki PVC oraz Aluminium.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy młodych, dynamicznych osób, na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, k. Poznania
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Budowa bazy klientów + mailing + telephoning
  • Koordynacja działań handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontakt z dostawcami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Promocja marki BROS
Wymagania:
  • Motywacja do pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży budowlanej
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samochód