Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży Indywidualnej

Specjalista ds. Sprzedaży Indywidualnej

LUX MED Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-08-04

Miejsce pracy: Warszawa
Jak będą wyglądały Twoje zadania:
  • dopasowanie oferty do potrzeb Klienta drogą telefoniczną,
  • profesjonalna obsługa zapytań  Klientów w zakresie produktów,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Do współpracy zapraszamy osoby, które wyróżnia:
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
  • rzetelność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana.
Co zyskasz:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa, premia oraz prowizja bez górnego limitu,
  • jasno określoną ścieżkę awansu,
  • szeroki wachlarz szkoleń, w tym produktowych i sprzedażowych,
  • pracę w miłej atmosferze oraz przyjacielskim zespole,
  • udział w programach i konkursach promujących zdrowy styl życia,
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna i szpitalna, nauka języka angielskiego, szkolenia oraz program wellbeingowy.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, dołącz do nas!

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze