Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni, małopolskie / Targowisko, 2024-03-08

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Targowisko
Numer: StPr/24/0109
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie zamówień do systemu, monitoring przesyłek, wsparcie w obsłudze sklepu online, zarządzanie aukcjami na portalach, rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniem (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie. Wymagana obsługa komputera (MS Office) oraz komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista. Staż na jedną zmianę w godz.: 8-16. Miejsce odbywania stażu: Targowisko. Staż utworzony w ramach Programu "Firma +1".

Miejsce pracy:

Targowisko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni