Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds sprzedaży

Specjalista ds sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, śląskie / Zabrze, 2020-10-23

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/0953
OBOWIĄZKI:

wymagania: doświadczenie w sprzedaży armatury grzewczej lub urządzeń grzewczych centralnego ogrzewania, wymagania dodatkowe: prawo jazdy kategorii B, zdolność do pracy zespołowej, komunikatywność. Dobra znajomość języka obcego (angielski i/lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem. wynagrodzenie: w okresie próbnym (3 miesiące) 3000-4000 zł brutto w zależności od posiadanych kompetencji plus motywacyjna premia handlowa. Po okresie próbnym uzgodnienie nowych zasad wynagrodzenia z premią za sprzedaż. warunki zatrudnienia: umowa o pracę miejsce pracy: Zabrze dodatkowe warunki zatrudnienia: dostęp do samochodu służbowego, telefon komórkowy oraz komputer

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: A.18 Prowadzenie sprzedaży

Wymagania inne:

inżynieria sanitarna, języki obce stanowią dodatkowy atut, doświadczenie w sprzedaży armatury grzewczej lub urządzeń grzewczych centralnego ogrzewania. Spółka produkcyjno handlowa (przedstawiciel podmiotu zagranicznego) zlokalizowana w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko handlowiec, specjalista ds sprzedaży urządzeń i armatury grzewczej co. wykształcenie: średnie lub wyższe, specjalizacja inżynieria sanitarna lub podobne, języki obce stanowią dodatkowy atut, doświadczenie w sprzedaży armatury grzewczej lub urządzeń grzewczych centralnego ogrzewania. Spółka produkcyjno handlowa (przedstawiciel podmiotu zagranicznego) zlokalizowana w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko handlowiec, specjalista ds sprzedaży urządzeń i armatury grzewczej co.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu