Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Ticon Sp. z o.o., wielkopolskie / Jasin, ul.Poznańska 37 , 2022-07-19

Ogłoszenie numer: 7268160, z dnia 2022-07-19

Ticon sp. z o.o. w związku z rozwojem działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasin, ul.Poznańska 37

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie sporządzanie ofert handlowych, obsługa telefoniczna i podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy. Praca stacjonarna w biurze firmy.

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pracy z komputerem i obsługi typowych programów biurowych (Word, Excel)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego