Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. szkoleń i konferencji

Specjalista ds. szkoleń i konferencji

Instytut Rachunkowości i Podatków Sp. z o.o., mazowieckie / , 2018-04-24

Ogłoszenie numer: 1950429, z dnia 10-04-2018

Firma szkoleniowa działająca w branży podatki, finanse, rachunkowość, prawo itp.
W naszej ofercie można znaleźć propozycję tematów szkoleń otwartych, zamkniętych (in-company), konferencji, studiów podyplomowych oraz kursów zawodowych.

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • przygotowanie ofert sprzedażowych
  • nadzorowanie sprzedaży
  • współpraca z wykładowcami
  • rezerwacja sal konferencyjnych, cateringu
  • obsługa telefoniczna klientów
  • hosting organizowanych szkoleń i konferencji
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego, prawniczego, marketing i zarządzanie lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w organizacji szkoleń
  • umiejętności organizacyjnych
  • dobrej komunikacji
  • dobrej znajomości podstawowych programów komputerowych, w tym Excel i PowerPoint
  • dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • kreatywności i samodzielności w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miejsce pracy w centrum Warszawy (Śródmieście)
  • ciekawą pracę w miłym zespole
  • możliwość poszerzenia wiedzy merytorycznej i doskonalenia umiejętności miękkich
  • poznanie nowych ludzi i instytucji
  • premię efektywnościową
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-szkolen-i-konferencji_1950429.html