Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. telesprzedaży

Specjalista ds. telesprzedaży

3Z Sp. z o.o., śląskie / Piekary Śląskie, 2024-03-26

Jesteśmy dystrybutorem renomowanego systemu implantologicznego. Zajmujemy się dystrybucją produktów niezbędnych w implantologii stomatologicznej. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Twój zakres obowiązków:
  • sprzedaż telefoniczna
  • prowadzenie rozmów handlowych z potencjalnymi i obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • obsługa leadów oraz infolinii
  • udział w szkoleniach i spotkaniach mających na celu podnoszenie kompetencji sprzedażowych
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w obszarze połączeń wychodzących do Klientów biznesowych
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • wysoka kultura osobista
  • pożądane cechy: dokładność, elokwencja, komunikatywność i elastyczność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kategorii B (dodatkowy atut)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie minimum średnie
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia - laptop, telefon firmowy
  • premię miesięczne uzależnione od wyników sprzedaży
  • kompleksowe szkolenie z wymaganego zakresu
  • Uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych dla lekarzy