Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zakupów

Specjalista ds. zakupów

RENA Polska Sp. z o.o., dolnośląskie / Wykroty, 2020-10-28

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Zadania i obowiązki:
  • Opracowywanie danych dotyczących dostawców (podatki, warunki płatności)
  • Opracowywanie danych dotyczących zakupów (pochodzenie towarów)
  • Samodzielne analizowanie zapotrzebowań
  • Pełny zakup części technicznych z uwzględnieniem jakości, kosztów, terminów jak również opracowywanie i realizowanie umów,
  • Administrowanie realizacji umów i kontrola uzgodnionych warunków dot. jakości, terminów i innych ustaleń,
  • Opracowywanie reklamacji jak również ustalanie, podejmowanie i realizowanie działań zapobiegawczych,
  • Utrzymywanie i rozbudowywanie siatki dostawców.
Wymagania:
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia zakupów,
  • Znajomość aspektów technicznych,
  • Dobra znajomość systemów ERP,
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office,
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego,
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Bogaty fundusz socjalny,
  • Liczne premie,
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • Przyjazną atmosferę pracy.