Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zakupów

Specjalista ds. zakupów

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., dolnośląskie / Wrocław, 2020-12-11

Ogłoszenie numer: 3990235, z dnia 2020-12-11

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

W obecnej chwili FAT/HACO poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Bezpośredni kontakt z dostawcami w ramach prowadzonych projektów zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Kontrola budżetu w zakresie różnych grup asortymentowych
  • Analiza ofert dostawców, analiza konkurencji
  • Monitorowanie statusu zamówień
  • Przeprowadzanie negocjacji z dostawcami
  • Optymalizacja procesów zakupowych

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów produkcyjnych (machine business)!!!
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Praktyczna znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności komunikacyjne, samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.