Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów

Nordkalk Sp. z o.o., świętokrzyskie / Miedzianka, k. Kielc, 2022-08-08

Firma Nordkalk, jeden z wiodących producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Miedzianka, k. Kielc
Obowiązki:
  • Prowadzenie i koordynacja działań zgodnie z wewnętrznymi procedurami zakupowymi.
  • Przygotowanie analiz i kalkulacji opłacalności zakupów magazynowych, kosztowych
    i inwestycyjnych.
  • Wyszukiwanie i dobór dostawców.
  • Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Przygotowywanie umów, składanie zamówień oraz monitoring ich realizacji.
  • Zarządzanie bazą dostawców: wprowadzanie nowych dostawców, ich kwalifikacja oraz okresowa weryfikacja i ocena.
  • Utrzymywanie dobrych relacji i regularny kontakt z dostawcami i podwykonawcami.
  • Prowadzenie rejestru umów zakupowych.
  • Prowadzenie katalogu pozycji zakupowych, zakładanie i opisywanie nowych indeksów w systemie ERP (IFS).
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Umiejętność pracy w systemie ERP (mile widziane doświadczenie w pracy z systemem IFS).
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne.
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa do działania.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Samodzielność w realizacji obowiązków.
  • Udział w szkoleniach i projektach, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.
  • Pakiet benefitów.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nordkalk Sp. z o.o., pl. Na Groblach 21, 31-101 Kraków zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nordkalk Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, KRS 0000010481, NIP 583-21-67-150, Regon 191248246. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub żądania ich usunięcia, a podanie ich treści jest dobrowolne. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, po którym zostaną zniszczone. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.