Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista obsługi zamówień internetowych

Specjalista obsługi zamówień internetowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim, mazowieckie / Sulejówek, 2024-03-21

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Sulejówek
Numer: StPr/24/289
OBOWIĄZKI:
Obsługa zamówień internetowych Allegro, Szoper, Erli, wygenerowanie etykiet nadawczych w systemach InPost, Apaczka,Baselinker, skladanie i pakowanie zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: A/B) umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: angielski komunikatywny

Wymagania dodatkowe:

Język: arabski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość i obsługiwanie systemów Allegro, InPost, Apaczka, Shoper, Erli, Baselinker[Inne] : Język arabski lub angielski jest niezbędny do komunikacji z pracownikiem firmy który posługuje się wyłączniewyżejwskazanymi językami

Miejsce pracy:

Sulejówek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim