Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista sprzedaży internetowej

Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Ożarów Mazowiecki, 2024-04-11

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0064
OBOWIĄZKI:
Sprawna i profesjonalna obsuga klientów, w tym kontakt mailowy, telefonicznyProfesjonalne doradztwo oraz pomoc klientom w zakresie sprzedawanych produktówBieżąca obsługa zamówień (kompletowanie, pakowanie oraz wysyłka zamówień)Współpraca w zakresie prowadzenia e-sklepuZarządzanie opiniami sklepu internetowego, praca nad jak najlepszym wizerunkiem sklepu na portalach sprzedażowychWprowadzanie nowych produktów do sklepu oraz aukcji na portalach internetowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Dobra organizacja czasu pracyBardzo dobra znajomość obsługi komputeraWysokie umiejętności komunikacyjneDodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego