Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista w dziale ofert

Specjalista w dziale ofert

TECHWIND Jan Rutkowski, pomorskie / Banino k/Gdańska, 2020-11-10

Firma TECHWIND Jan Rutkowski została założona jako firma rodzinna w 1987 roku. TECHWIND świadczy usługi związane z urządzeniami dźwigowymi (windy), schody i chodniki ruchome, a także platformy dla osób niepełnosprawnych - produkuje, modernizuje i konserwuje oraz tworzy kompletne rozwiązania. Współpracujemy z placówkami na terenie całej Polski, jak również za granicą.

Miejsce pracy: Banino k/Gdańska
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert na zapytania dotyczące urządzeń dźwigowych (windy osobowe i towarowe, małe windy towarowe, platformy schodowe i pionowe)
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem dobrania urządzeń dźwigowych
  • Przygotowywanie wniosków materiałowych
  • Ewidencjonowanie przychodzących zapytań ofertowych (przy pomocy systemu CRM)
  • Zarządzenie relacjami z klientem
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji i specyfikacji technicznej, znajomość rysunku technicznego / doświadczenie w dziale sprzedaży lub dziale ofert w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub budowlanym
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia plus system premiowy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju w innych obszarach, działach przedsiębiorstwa
  • Spotkania, wyjazdy integracyjne
  • Duża różnorodność prowadzonych projektów