Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista w Dziale Zakupów

Specjalista w Dziale Zakupów

Polarica Sp. z o.o., zachodniopomorskie / Niemierzyno, 2021-11-12

Ogłoszenie numer: 5824791, z dnia 2021-11-12

Polarica Spółka z o.o. to liczący się w Polsce i w Europie producent owoców mrożonych. Firma powstała w 1989 r. i należy do szwedzkiej firmy Polarica AB. Produkcja opiera się na owocach jagodowych uprawianych lub naturalnie rosnących w Polsce (truskawki, porzeczki, maliny, wiśnie, jagody leśne). W ofercie mamy również mrożone owoce egzotyczne, sprowadzane z Peru, Chile, Kostaryki, Wietnamu, Tajlandii  np. mango, ananasy, pestki granatu, borówka amerykańska. Nasze produkty trafiają do rynki detaliczne i przemysłowe na całym świecie.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Niemierzyno

Opis stanowiska

  • realizowanie strategii zakupowej
  • ścisła współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • audytowanie i kwalifikowanie dostawców
  • zarządzanie łańcuchem dostaw i optymalizacja kosztów logistycznych
  • monitorowanie  i zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasu surowców
  • nadzorowanie terminowości zamówień
  • analiza kosztów i sporządzanie raportów zakupowych
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • przygotowywanie dokumentacji wynikającej  z obowiązujących procedur zakupu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (handel, ekonomia, logistyka i pokrewne) lub doświadczenie zawodowe na  podobnym stanowisku
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office z naciskiem na Word i Excel
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analityczne
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność
  • zaangażowanie i praca w zespole
  • wysoka kultura pracy, dokładność i dobra organizacja

Oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bezpieczne środowisko pracy
  • świadczenia pozapłacowe
  • przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się , że Twoja praca ma znaczenie.