Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca / Asystent Kierownika sklepu

Sprzedawca / Asystent Kierownika sklepu

Stare na Nowo Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Wola, CH Fort Wola, 2024-03-20

Firma Stare na nowo istnieje od 2017 r.

Aktualnie poszukujemy do nowego sklepu, który otwieramy pod koniec marca.

Rodzaj działalności : Sprzedaż rzeczy używanych w nowy sposób.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola, CH Fort Wola
Zakres obowiązków:
  • Obsługa komputera i kasy fiskalnej.
  • Obsługa administracyjna sprzedaży i naszych klientów.
  • Systematyczne uzupełnianie danych w systemie i programie WAPRO.
  • Dbanie o wygląd sklepu (Merchandising, sprzątanie, itp.).
Oczekiwania Pracodawcy:
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zorientowanie na obsługę klienta.
  • Gotowości do pracy w systemie 2 - zmianowym.
  • Pracownik powinien pracować z pełną motywacją i zaangażowaniem.
  • Praca powinna być wykonywana w oparciu o własną inicjatywę i dużą samodzielność.
Wymagane umiejętności:
  • Preferowane doświadczenie z podobnego stanowiska (ale nie konieczne).
  • Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych.
  • Język: polski (ojczysty lub biegła znajomość), angielski (znajomość komunikatywna).
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie szkolenia.

Raportowanie do: Kierownik sklepu.

Wymiar: 1/2 etatu do pełnego etatu. Umowa zlecenie.