Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca na targowisku

Sprzedawca na targowisku

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku, mazowieckie / Pułtusk, 2020-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Miejsce pracy: Pułtusk
Numer: StPr/20/0705
OBOWIĄZKI:
AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : SAMODZIELNOŚĆ W PRACY[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ TECHNIK SPRZEDAŻY[Inne] : MINIMUM 1 MIESIĄC DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE W CIĄGU OSTATNICH 12 MIESIĘCY

Miejsce pracy:

Pułtusk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku