Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca na targowisku

Sprzedawca na targowisku

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, podkarpackie / Padew Narodowa, 2020-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Miejsce pracy: Padew Narodowa
Numer: StPr/20/2404
OBOWIĄZKI:

AKTYWNA SPRZEDAZ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAZOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności: samodzielność w pracy, empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta, minium 2 miesiące doświadczenia w zawodzie. Praca od 8.00-12.00, w dni wolne -TAK (sobota) od 8.00-12.00

Miejsce pracy:

Padew Narodowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu