Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca - stoisko mięso wędliny

Sprzedawca - stoisko mięso wędliny

Społem Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, małopolskie / Kraków, 2021-01-25

Ogłoszenie numer: 4129101, z dnia 2021-01-25

Krakowska sieć sklepów, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w w branży spożywczej, Delikatesy Podwawelskie, poszukuje osób do pracy w charakterze Sprzedawca-Stoisko mięsno-wędliniarskie

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za : zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, odbiór dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość lady chłodniczej.

Wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia na stoisku mięsno-wędliniarskim
  • praktycznej wiedzy z zakresu ekspozycji towaru w ladzie chłodniczej
  • znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej rozmowy z klientem
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenia dodatkowe za wyniki sprzedażowe
  • udział w szkoleniach i rozwój zawodowy
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i podręczników)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i dofinansowanego pakietu Multi Sport
  • nagrody jubileuszowe