Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w firmowym puncie Würth

Sprzedawca w firmowym puncie Würth

Wurth Polska Sp. z o.o., zachodniopomorskie / Świnoujście, 2020-09-27

Miejsce zamieszkania: Świnoujście
Twoje zadania:
  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom na terenie inwestycji budowlanej
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej
  • Optymalne planowanie stanów magazynowych i przyjęcia towaru
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę punktu sprzedaży
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
Twój profil:
  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym
  • Znajomość branży technicznej/budowlanej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne  (mile widziane: budowlane, mechaniczne, elektryczne, elektrotechniczne)
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Optymizm i pewność siebie
  • Prawo jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale handlowym (stanowisko Przedstawiciela Handlowego)
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę sprzedawcy
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej