Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Larix Sp. Jawna, śląskie / Bielsko-Biała (Galeria Sfera 1), 2018-08-15

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking.
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Galeria Sfera 1)
Zadania:
  • obsługa klientów sklepu,
  • fachowe doradztwo,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • praca w galerii Sfera w sklepie Killtec Sport Pro Shop.
Wymagania:
  • wykształcenie min średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Sprzedawca - mile widziane,
  • zainteresowanie sportem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, systematyczność, komunikatywność,
  • skuteczność w realizacji działań,
  • duża motywacja do pracy,
  • preferowanie pracy zespołowej,
  • mile widziane osoby niepalące.
Oferujemy:
  • interesujący zakres działania,
  • swobodę w osiąganiu rezultatów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca_2038356.html
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji na w/w stanowisko przez LARIX Spółka Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Orzeszkowej 40, Oddział Hurtownia Buczkowice 43-374, ul. Bielska 1124, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LARIX Spółka Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Orzeszkowej 40, Oddział Hurtownia Buczkowice 43-374, ul. Bielska 1124, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne i służy procesowi rekrutacji.”