Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie, pomorskie / Kwidzyn, 2020-12-21

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/20/0729
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, sprzedaż laminowanie znaków BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe, Program "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Grupę docelową stanowią : - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami, - osoby długotrwale bezrobotne, - osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej). Z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie