Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Szabda, 2024-02-27

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Szabda
Numer: StPr/24/0072
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z organizacją pracy, asortymentem, oprogramowaniem sprzedażowym; bezpośrednia obsługa klienta: doradztwo, pomoc w wyborze, w podjęciu decyzji; wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych; pomoc przy tworzeniu zamówień; układanie towarów na półkach, uzupełnianie kodów towarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: zawodowe;staż dla osoby w wieku 18-29 lat lub powyżej 50 roku życia lub długotrwale bezrobotnej lub z niepełnosprawnościami lub o niskich kwalifikacjach i/lub kompetencjach lub kobiety

Miejsce pracy:

Szabda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy