Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Starszy koordynator ds.zamówień (senior order management coordinator)

Starszy koordynator ds.zamówień (senior order management coordinator)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-03-21

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1689
OBOWIĄZKI:
Pełne zarządzanie zamówieniami/cykl zamówień dla wszystkich klientów wewnętrznych i zewnętrznych poprzezwykonywanie różnych czynności: Wprowadzanie zamówień, Proces zmiany zamówienia, Zarządzanie holdingiem wścisłej współpracy z: finanse, kredyty, kontrola eksportu, grupy produktowe, PM, sprzedaż itp. o Pełnienie funkcji Ekspertamerytorycznego w obszarze OM, zapewnianie wsparcia, szkoleń i mentoringu młodszym pracownikom o Koordynacjazamówień z innymi działami Supply Chain o Dostosowanie do szybko zmieniającego się biznesu z naciskiem na czascyklu „pierwsze weszło, pierwsze wyszło” dla wszystkich żądań, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiegoponownego ukierunkowania, jeśli wymagają tego potrzeby biznesowe o Obsługa reklamacji klientów o Zapewnieniewsparcia Sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: zaawansowana znajomość oprogramowania SAP

Wymagania inne:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów,zmotywowany i zdolny do pracy pod presją.Doskonałe zarządzanie czasem. Wysoki wskaźnik wrażliwości mentalności, kultury biznesowej i praktyk w wielokulturowym środowisku. Asertywnośc. Biegła znajomość biznesu. Wykształcenie wyższe -magister administracji biznesowej, lub porównywalne. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w obszarze zarządzania zamówieniami, sprzedaży lub logistyce w międzynarodowej firmie, w tym co najmniej 6 miesięcy pracy na stanowisku wymagającym zarządzania masowymi zamówieniami producenta sprzętu i oprogramowania. Doświadczenie w uzytkowaniu SAP lub Sales Force.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie