Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta

POLPHARMA S.A., pomorskie / Starogard Gdański, 2022-07-25

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zakres obowiązków:
  • Budowanie relacji z klientami z całego świata;
  • Prowadzenie całości działań związanych z wysyłką produktów Jednostki Biznesowej API do klientów krajowych i zagranicznych;
  • Koordynacja przepływów materiałowych i informacyjnych pomiędzy działami odpowiadającymi za sprzedaż i marketing (kraj i eksport), a działami odpowiadającymi za planowanie produkcji, produkcję, zapewnienie jakości i kontrolę jakości, ekspedycję oraz transport;
  • Proaktywne działanie w zakresie realizacji wysyłek krajowych i eksportowych;
  • Zarządzanie procesem prognozowania wysokości prowizji wynikających z otrzymywanych zamówień od agentów oraz przygotowywanie stosownych raportów;
  • Dążenie do udoskonalania procesu obsługi klienta i wizerunku firmy- inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP oraz dobra znajomość MS Office (głównie Excel);
  • Znajomość INCOTERMS;
  • Doświadczenie w obszarze Obsługi Klienta;
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (zarówno w mowie jak i piśmie);
  • Komunikatywność oraz otwartość na zmiany.
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma