Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Staż kasjer-sprzedawca

Staż kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, kujawsko-pomorskie / Toruń, 2024-03-21

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0479
OBOWIĄZKI:
pakowanie pierników oraz podawanie ich sprzedawcy celem zważenia, donoszenie towaru z magazynu do sklepu i układanie towaru na półkach, obsługa klientów na sali i kierowanie ich do pracowników realizujacych płatność, nauka obsługi kasy fiskalnej, samodzielna sprzedaż towarów łącznie z realizacją płatności, porządkowanie stanowiska pracy, dbanie o porządek na sali i w magazynie sklepowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia