Back
Praca sprzedawca > O sprzedawcach  > Warszawa wcale nie lepsza

Warszawa wcale nie lepsza

Warszawa, jako największe i najważniejsze miasto w Polsce powinna wyróżniać się odpowiednim poziomem obsługi i jakością oferowanych usług. Niestety, nawet w naszej stolicy odpowiednia postawa i rzetelność sprzedawców pozostawiają wiele do życzenia, sprzedawca Warszawa.

Jako osoba, która zajmuje się nadzorem i koordynacją sprzedaży w placówkach zatrudniającej mnie firmy rozsianych po całej Polsce, często podróżuję i mam możliwość skonfrontować swoje oczekiwania z rzeczywistością istniejącą w poszczególnych miastach. Niestety, poziom obsługi klientów w żadnym z naszych sklepów odzieżowych nie jest na tak wysokim poziomie, jak należałoby się spodziewać. Sprzedawcy codziennie wyglądają, jakby zatrudnieni byli nie przez jedną z największych sieci odzieżowych w Polsce i za granicą, a pracowali na zmywaku w jakiejś podrzędnej restauracji. Często ujrzenie na ich twarzach uśmiechu i serdeczności graniczy z cudem. Jak w takim przypadku klienci mają czuć się dobrze w naszym sklepie i zdecydować się na zakup oferowanych przez nas produktów?

W momencie, gdy postawa danego sprzedawcy wygląda szczególnie nieciekawie, do akcji wkraczam ja i albo konkretnie upominam daną osobę do zmiany swojego nastawienia, albo po prostu ją zwalniam. Nie oszukujmy się, w tak dużym mieście jak Warszawa, gdzie co roku tysiące studentów poszukują pracy na pół etatu, znalezienie nowego sprzedawcy nie stanowi najmniejszego problemu.

Brak komentarzy

Odpowiedz